Эфирные масла

Ефірні олії

Ефірні олії - це розкіш, подарована людині природою, втілення Сходу з його таемничими парфумами, магія і ритуали, аюрведичні процедури, краса та здоров'я людини. Вони здатні створити диво. Головне - правильно їх підібрати та використати в догляді за шкірою обличчя, тіла та волоссям. Дуже эфективний масаж із застосуванням теплих олій. Метою цієї процедури є мобілізація природних сил організму, виведення токсинів, завдяки чому оновлюється шкіра. Олія кунжуту чи жожоба, що омолоджує діють на шкіру, розгладжуючи зморшки. На особливу увагу заслуговує мигдалева олія, яка ідеально підійде для масажу. Ця олія позбавить від втоми, приведе в тонус м'язи тіла, позбавить від розумової перевтоми. Така олія також ідеально підійде для романтичного вечора для двох. Застосування цих олій сприяє поліпшенню роботи внутрішніх органів і тонізує усе тіло. Але варто пам'ятати, що перераховані олії є основою, базою, тобто, їх можна застосовувати як самостійні, так і у поєднанні з концентрованими ефірними оліями. Окрім поліпшення здоров'я та краси, олії мають і "магічні" властивості: підвищують енергетику организму, захищають від негативної дії інформації та будь-яких несприятливих дій. 

Розглянемо властивості деяких эфірних олій:

Апельсин надає оптимізм, чарівливість, віру у свої сили, сприяє позитивному осмисленню інформації. Пожвавлює ослаблену енергетику після важкої хвороби. А ще допомагає жінкам позбавитися від целюліту, має регенеруючу і протизапальну дію.

Лавр - дезінфікуюче, має антимікробні і протизапальні властивості. Входить до складу засобів для лікування ревматизму. Аромат лавра - кращий засіб від перевтоми головного мозку, покращує пам'ять.

Евкаліпт - цілюща властивість полягає в посиленні імунітету, а також в підвищенні опірності організму до вірусних і грибкових інфекцій.

Ваніль гармонізує енергетику взаємовідносин. Ця олія, що допомагає правильно почути і зрозуміти те, що говорить людина, з якою ви спілкуєтеся.

Герань відновлює здорову самооцінку вчинків і особистої мотивації, усуває комплекс неповноцінності і залежність від чужої думки. Допомагає відновлюватися після негативної чужої магічної дії, неприємного спілкування або події. Олія герані - одне із зілль любовної магії, воно приворожує, захищає від нещасної закоханості. Ця олія допомагає заповнити енергетичні втрати тим, хто постраждав від любовного суперництва. Допомагає від головного болю, нормалізує тиск.

Іланг-іланг - старовинна есенція для обкурювання, притягує любов і позитивну енергетику світу, гармонізує загальний стан. Має сильну антидепрессійну, протисудомну, антисептичну, седативну, загальнотонізуючу дію. Нор­мализует артеріальний тиск. Зменшує (знімає) головний біль. Нормалізує менструальний цикл. Допомагає при аритмії, ішемічній хворобі серця. Стимулює сексуальну активність. Ре­гулює роботу сальних залоз. Ефективно діє при проблемній шкірі.

Кедр посилює процеси оновлення і відновлення, допомагає швидко відновлювати сили при високих нервових і фізичних навантаженнях. Надає благородство і обгрунтованість думкам і вчинкам. Аромат кедра наповнює душу відчуттям стабільності і захищеності, сприяє роздумам про вічні цінності. Олія кедра чарівним чином відновлює і охороняє чоловічу силу.

Кипарис - ця олія - щит. Захищає енергетичне тіло від несприятливих дій, сприяє його вирівнюванню і гармонізації аури.

Лаванда сприяє самопізнанню, медитації, швидкому відновленню сил, забезпечує повне енергетичне відновлення, зменшує агресію, допомагає впоратися із заздрістю. Сприяє самопізнанню, медитації, швидкому відновленню сил. Забезпечує повну енергетичну релаксацію, зменшує агресію, допомагає вилікуватися від заздрості. Кращий засіб від опіків, отитів, заспокоює біль, регулює стан нервової системи.
 

Троянда перетворить непродуктивну енергію озлоблення, розчарування і печалі в енергію самоудосконалення і правильної оцінки причин проблеми. Олія, що допомагає набути гармонії. Люди,  що постійно користуються олією троянди, викликають симпатію з першого погляду своєю світлою, рівною енергетикою, доброзичливістю і ненав'язливістю. Троянда допомагає відчути задоволення від самотності і уникнути надмірного спілкування.